Birma? Tak!

//Birma? Tak!

Birma? Tak!

Temat Birmy przewija się ostatnio zarówno w rozmowach ze znajomymi, jak i u nas w domu (zdecydowanie częściej), bo od jakiegoś już czasu nosimy się z zamiarem ponownego odwiedzenia tego azjatyckiego kraju. Wczoraj rano na blogu Marcina Zaborowskiego (polecam ze względu na przepiękne zdjęcia!) znalazłam piękny filmik o Birmie i zupełnie nie mogłam się powstrzymać od tego, żeby i Wam go pokazać. A że potem znalazłam jeszcze jeden atrakcyjny wizualnie film, to zapraszam do obejrzenia aż dwóch (ze specjalną dedykacją dla tych, którzy marzą o podróżach w tamte strony)!

My za jakiś czas pewnie sprecyzujemy plany (w sensie, kiedy dokładnie i na jak długo), a tymczasem pozdrawiam z gdzieś z drogi na północy Luzonu.

By |2017-02-07T19:28:40+00:00Styczeń 8th, 2013|Inne|0 komentarzy

About the Author:

Fotografka i podróżniczka. Od wielu lat eksploruje Azję, a kilka lat temu swój nowy dom znalazła na indonezyjskiej wyspie Bali. Lubi życie z domieszką adrenaliny, śnieg i świeże sushi. Uwielbia swoje trzy balijskie psy. Nie lubi: nudy, braku szczerości i pomidorowej z ryżem. Na co dzień zajmuje się między innymi organizacją wyjazdów do Indonezji. I nie tylko tam.