Wrzesień w instragramie

/, Inne/Wrzesień w instragramie

Wrzesień w instragramie

Zastanawiałam się, czy przygotowywanie tego wpisu ma jakikolwiek sens, bo wrzesień nie był ani najlepszym, ani najciekawszym miesiącem. Padało. Lało. A potem znowu padało. Praktycznie codziennie. Czasem bez przerwy. Do znudzenia. Szaruga plus kolejne rozczarowania. Małe i większe oszustwa. Średnie (?) kradzieże. Kolejne lekcje w temacie relacji międzyludzkich na Filipinach. No i cóż, we wrześniu bywały dni, ba!, tygodnie całe, kiedy w ogóle nie wyściubiałam nosa z domu.

IMG_2385

Krzysiek poleciał do Hong Kongu. Powiedzmy, że „biznesowo”, bo raczej w celu załatwienia formalności, niż turystycznym. Ja na pocieszenie dostałam księżycowe ciasteczka.

IMG_2381

Kota Misza zapałała nieodzwajemnioną miłością do sulaweskiego bawoła. Próbuje się przytulać, ocierać, a przede wszystkim spędzać w towarzystwie wybrańca jak najwięcej czasu.

IMG_2374

Okazało się, że również na Filipinach można zjeść dobry tort. Poniższe bezowe cudo z mango i truskawkami w roli głównej to urodzinowy tort szefa Krzyśka i mam małą nadzieję, że może kiedyś będzie nam dane spróbować go raz jeszcze.

IMG_2395

Ale wrzesień miał swoje plusy: nauczył ostrożności i szybko minął.
Aż pewnego dnia wyjrzało słońce. A potem pojechałam do Singapuru. I tyle.

IMG_2400

By |2017-02-07T19:28:17+00:00Październik 16th, 2013|Filipiny - życie, Inne|2 komentarze

About the Author:

Fotografka i podróżniczka. Od wielu lat eksploruje Azję, a kilka lat temu swój nowy dom znalazła na indonezyjskiej wyspie Bali. Lubi życie z domieszką adrenaliny, śnieg i świeże sushi. Uwielbia swoje trzy balijskie psy. Nie lubi: nudy, braku szczerości i pomidorowej z ryżem. Na co dzień zajmuje się między innymi organizacją wyjazdów do Indonezji. I nie tylko tam.