O tej wyspie napisaliśmy TUTAJ.

Na Palawan jeździ się dla Puerto Princesa, Honda Bay, wyspy Coron oraz jej największego miasta – Busuanga. Jest jeszcze El Nido, o którym jakoś nie złożyło się zbyt wiele napisać.

niebawem coś napiszemy!

W stolicy polecamy zwiedzanie m.in: Intramuros, Manila Bay, Quiapo, tzw. mokrych rynków oraz Pinto Art Museum. Napisaliśmy też, dlaczego można polubić to miasto i jak bardzo jest różnorodne.

Koniecznie przeczytajcie też wpis o noclegach w Manili.

Byliśmy tam jeden raz

To najbardziej różnorodna i naszym zdaniem najciekawsza wyspa. Opisaliśmy dotychczas wulkan Mayon, Pagudpud, Ilocos Norte, Vigan, pola ryżowe w Batad, Hapao, pola ryżowe w Banaue oraz wulkan Taal.

W tym temacie dostępny jest opis regionu Kalinga, informacja o tatuażach łowców głów oraz sylwetka Fang Od.

Relację znajdziecie TUTAJ.

Na Boracay byliśmy dwukrotnie i opisaliśmy nasze wyjazdy z listopada 2012 i z maja 2013.

Oprócz krótkiego podsumowania, co warto zobaczyć na Bohol, opisaliśmy Czekoladowe Wzgórza oraz napisaliśmy o Tarsierach.

Relację z naszego wyjazdu na Batanes podzieliliśmy na kilka wpisów: dzień 1, dzień 2, wyspa Sabtang, ostatnie dni na wyspie Batan oraz relację wideo.

Na ten temat powiedzieliśmy już wszystko, co mamy do powiedzenia. Przeczytajcie jakie są pogodowe mity i fakty, jak wygląda pora deszczowa oraz jak wygląda lato w Manili.

Na ten temat pisaliśmy dwukrotnie w marcu i lipcu 2013.

Ostatnie informacje na ten temat znajdziecie w artykule „Wiza na Filipiny – teraz na 30 dni