Ostatnio na blogu

Zmiany, zmiany, zmiany

Wszyscy już pewnie zauważyli, że bloga zaniebałam maksymalnie. Zaniedbywałam coraz częściej, aż w końcu zorientowałam się, że ostatni wpis (o zgrozo!) opublikowałam tutaj całe siedem miesięcy temu. Przepraszam… Tłumaczy mnie jedynie fakt, że w dużej mierze do całej sytuacji przyczynił się mój blog wAzji.pl pisany z Filipin i innych zakątków Azji.

Długo zastanawiałam się, co z tym wszystkim zrobić i jaka przyszłość czeka Orientacyjnie.pl, aż w końcu doszłam do wniosku, że pisanie dwóch blogów o podobnej tematyce i w tym samym języku nie ma sensu. Nie mam też na to czasu, co jest nawet bardziej istotne. Dlatego na Orientacyjnie.pl nie pojawią się już żadne wpisy, a sam fotoblog funkcjonował będzie w wersji angielskiej, ale dopiero wtedy, kiedy przebuduję moją stronę fotograficzną (zakładam, że uda się to w ciągu najbliższych 2 m-cy). Mam nadzieję, że to będzie dobra docelowo decyzja i że mi to wybaczycie. Tych z Was, którzy mają ochotę oglądać moje zdjęcia, zapraszam na wAzji.pl, tam z pewnością ich nie zabraknie, a i same wpisy pojawiać będą się w miarę regularnie.

Na wAzji.pl przeniesiona zostanie też część wpisów z Orientacyjnie, tych stricte podróżniczych, zatem osoby, które będą miały okazję przeczytać te wpisy po raz 2., uprzejmie prosi się o zrozumienie. To chyba tyle w skrócie.

Dziękuję Wam za wszystkie odwiedziny, komentarze i miłe słowa, które długo mobilizowały mnie, aby ten blog był jeszcze lepszy i lepszy:)

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na wAzji.pl albo… gdzieś w samej Azji;)

Knajpy i knajpeczki

Od wyboru do koloru. Zatrzęsienie knajpek w okolicy Kowloonu w jest po prostu niesamowite, zapraszam Was zatem do zerknięcia na niektóre z nich i życzę smacznego!

Hong_kong_Kowloon_restaurant, DSC_5034 Czytaj dalej »

Hong Kong wieczorową porą

W Hong Kongu miałam okazję spędzić kilka dni na początku września. Zdecydowanie uwielbiam to miasto – tempo życia w nim, jego kolory i pozytywną energię! Na początek kilka zdjęć wieczorowo-nocnych.

Hong_Kong_Tsim_Sha_Tsui_Promenade, DSC_5604 Czytaj dalej »

Powódź w Manili

W ubiegłym tygodniu Manilę i okolice nawiedziła powódź, w rezultacie której sporo części miasta zostało zalanych, a wielu ludzi straciło dach nad głową. O kolejnych dniach powodzi pisałam na blogu wazji.pl, a dziś zapraszam do obejrzenia zdjęć w większym rozmiarze.

Filipiny_powódź_w_Manili, DSC_2953 Czytaj dalej »

Manilskie Chinatown

Chinatown w Manili to miejsce całkiem klimatyczne, kolorowe i miłe dla oka. To chyba moje ulubione miejsce w tym mieście.

Filipiny_Manila_Chinatown, DSC_2262

W pojemniczkach znajdują się siopao - jedne z chińskich specjałów.

Czytaj dalej »

Sierpniowa tapeta na pulpit

Indonezja_Nusa Lembongan, DSC_2705

Wakacyjnie, letnio z wyspy Nusa Lembongan w Indonezji.

Poniżej dostępne rozdzielczości tapety:

1280×800

1366×768

1680×1050

1920×1200

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Flickr
stat4u