Ostatnia szansa!

//Ostatnia szansa!

Ostatnia szansa!

BLOG_National_Geographic_Travelery_2012Tak, tak, to już dzisiaj kończy się głosowanie w plebiscycie 2012. Chociaż nominacja w kategorii “Blog Travelerowca” jest niemałym wyróżnieniem, nie mieliśmy sumienia, aby codziennie żebrać prosić o Wasze głosy. Powody są przynajmniej dwa: po pierwsze my sami nie chcielibyśmy być w takiej sytuacji nagabywani, po drugie i najważniejsze: głównym celem pisania niniejszego bloga nie jest przecież udział w konkursach i plebiscytach.

Dzisiaj jednakże zrobimy wyjątek. 28 kwietnia kończy się głosowanie i będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie 1 zł + vat i wyrazicie uznanie dla naszej pracy przy tworzeniu “W Azji.pl”.

Aby zagłosować wystarczy wysłać SMS o treści TR.wybieram.F4 na numer 71001.

Wszystkim, którzy oddali na nas głos(y) lub zrobią to dzisiaj, serdecznie dziękujemy! Jest nam niezmiernie miło, że wraz z nami odkrywacie i inne zakątki Azji. Niezależnie od rezultatów plebiscytu będziemy starać się, aby blog był rzetelnym i obiektywnym źródłem informacji o Azji i obiecujemy mnóstwo coraz to lepszych (mamy nadzieję) wpisów:)

Dzięki,
Ania & Krzych

By |2017-02-07T19:28:37+00:00Kwiecień 28th, 2013|Konkursy|0 komentarzy

About the Author:

Żyje internetem, w internecie oraz z internetu. Pasjonat e-commerce, SEM i social media. Analizuje, projektuje i tworzy, a potem patrzy jak rośnie...