Czy pisaliśmy już, jak jesteśmy szczęśliwi z powodu nominacji w w plebiscycie National Geographic Travelery 2012? Pewnie tak, ale napiszemy jeszcze raz: bardzo szczęśliwi! Tak bardzo, że uśmiechamy się od ucha do ucha, a gdyby nie uszy, śmialibyśmy się dookoła głowy ;)

Podobnie szczęśliwy jest inny nominowany – Robb Maciąg, który jest autorem Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku”, która ubiega się o miano najlepszej książki podróżniczej roku.

Wspólnie z Robbem postanowiliśmy zaprosić Was do zabawy: w zamian za zdjęcie pięknie uśmiechniętej twarzy, dostajecie szansę na wygranie jednej z 10 nagród! Trzy pierwsze miejsca to egzemplarze książki Robba Maciąga “Tysiąc szklanek herbaty”. Kolejne 7 nagród to kartki pocztowe, które wyślemy do zwycięzców z Azji.

Zasady zabawy są proste:
  • Zabawa trwa od 3 do 17 marca 2013 r.
  • Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać 1 uśmiechnięte zdjęcie. publikujemy TUTAJ
  • Zdjęcie powinno być Twojego autorstwa i zostać opatrzone stosownym opisem.
  • Koniecznie zaproś swoich znajomych do głosowania na swój uśmiech.
  • Autorzy uśmiechniętych zdjęć, które otrzymały największą ilość głosów wygrywają jedną z 10 nagród!

Nie zapomnij też zagłosować w plebiscycie !
  • Aby oddać głos na książkę Robba Maciąga, wyślij SMS o treści: TR.wybieram.E3 pod numer 71001.
  • Aby oddać głos na blog W Azji.pl, wyślij SMS o treści: TR.wybieram.F4 pod numer 71001.

Całkowity koszt jednego sms-a we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej, wysłanego na numer 71001 wynosi 1 zł netto (1,23 zł brutto).

Głosując w plebiscycie NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELERY 2012 macie także szanse na wygranie jednej z atrakyjnych nagród. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ.

DZIĘKUJEMY I POWODZENIA!!!