Dzisiaj zapraszamy do reklamy. Jednak nie byle jakiej: wybraliśmy 10 najlepszych reklam promujących turystykę w krajach Azji. Wybór jest absolutnie subiektywny, a kryteria oceny to nie tylko nasza sympatia do poszczególnych krajów, ale także oryginalność, poczucie humoru i oczywiście wrażenia wizualne/.

Reklamy, które Wam prezentujemy powstały relatywnie niedawno, jednak zdążyły się już zapisać w historii “gatunku”. stworzony przez agencję TBWA\RAAD, promujący Abu Dhabi otrzymał nagrodę w Cannes. Klip promujący Tel Aviv, będący częścią kampanii „Size Doesn't Matter”, wywołał burzę w konserwatywnych środowiskach żydowskich. Z kolei reklama „It's More Fun in ” była hitem serwisów społecznościowych, a twitterowy tag #itsmorefuninthephilippines przez jakiś czas był najpopularniejszym na świecie.

Mam nadzieję, że agencji reklamowych i agencji rządowych promujących turystykę w poszczególnych krajach nie poszła na marne i dacie się przekonać do wizyty w którymś z reklamowanych krajów. Jesteśmy strasznie ciekawi, która reklama jest Waszym zdaniem najlepsza. Zapraszamy do głosowania!

[polldaddy poll=7270329]