Niezwykłe wydarzenie muzyczne czeka Was już w najbliższy wtorek 26 listopada. Na scenie TR Warszawa pojawi się bowiem UhUhBoo Project – ński zespół grający muzykę balansującą między estetyką punk-kabaretową i koreańskim popem. Muzykę UhUhBoo Project usłyszeliście na ścieżce dźwiękowej filmów „Pan Zemsta” i „Nocny ” Park Chan-wooka, teraz możecie zobaczyć ich na żywo.

Trzon UhUhBoo Project tworzą Baik Hyun-jhin (wokalista, autor tekstów, kompozytor i producent) oraz Jang Young-gyu (basista, kompozytor, aranżer i producent). Mówi się, że otworzyli oni nowy rozdział w historii koreańskiego popu, dając przykład awangardowego podejścia do muzyki i niestandardowego myślenia o sztuce.

Trudno jednoznacznie sklasyfikować ich twórczość. Tradycyjne rockowe instrumentarium uzupełniają koreańskimi instrumentami ludowymi, a ich teksty opowiadają o trudnej rzeczywistości za pomocą niecodziennych metafor. Jednocześnie UhUhBoo łączą swoją twórczość z wieloma innymi dziedzinami sztuki, takimi jak , film, czy sztuki wizualne.

Kto nie zna twórczości UhUhBoo, powinien zobaczyć i posłuchać co Panowie mają do zaoferowania. Bilety w cenie 40 zł dostępne na stronach: piecsmakow.pl, ebilet.pl oraz w kasie TR Warszawa. Zapraszamy!

UhUhBoo Project - 종점 보관소