Festiwal Filmowy Pięć Smaków w Koszalinie

//Festiwal Filmowy Pięć Smaków w Koszalinie
  • Grzegorz Funke - Portret Świata

Festiwal Filmowy Pięć Smaków w Koszalinie

Rozstrzygnięto już konkurs na replikę Festiwalu Filmowego – wyjazdowa edycja imprezy odbędzie się w Koszalinie, w dniach 15-17 listopada.

Program filmowy obejmie pokazy pięciu tytułów długometrażowych oraz jednego bloku produkcji krótkometrażowych, wybranych z repertuaru 7. edycji Festiwalu Filmowego Pięć Smaków.

W najbliższym czasie poznamy szczegółowy harmonogram projekcji i tytuły filmów. Wiadomo już, że wśród wydarzeń towarzyszących Festiwalowi znalazły się wieczorek dalekowschodni (w jego ramach pokaz slajdów z wypraw do Azji, degustacja specjałów kuchni azjatyckiej, prezentacja artefaktów) oraz spotkanie z profesjonalnym przewodnikiem wycieczek na Daleki Wschód.

Imprezą towarzyszącą będzie także wystawa fotograficzna zdjęć Grzegorza Funke. Pan Grzegorz od ponad 12 lat realizuje autorski projekt fotograficzny „Portret świata”, w ramach którego powstało 18 wystaw prezentowanych ponad 50 razy w muzeach i galeriach na terenie Polski i Białorusi. Wybrane zdjęcia z portfolio można zobaczyć na stronie www.portretswiata.pl

Serdecznie zapraszamy do Koszalina!

* Fot.

By |2017-02-07T19:28:18+00:00Wrzesień 13th, 2013|wAzji poleca|1 komentarz

About the Author:

Żyje internetem, w internecie oraz z internetu. Pasjonat e-commerce, SEM i social media. Analizuje, projektuje i tworzy, a potem patrzy jak rośnie...