Rozstrzygnięto już na replikę Festiwalu Filmowego – wyjazdowa edycja imprezy odbędzie się w Koszalinie, w dniach 15-17 listopada.

Program filmowy obejmie pokazy pięciu tytułów długometrażowych oraz jednego bloku produkcji krótkometrażowych, wybranych z repertuaru 7. edycji Festiwalu Filmowego Pięć Smaków.

W najbliższym czasie poznamy szczegółowy harmonogram projekcji i tytuły filmów. Wiadomo już, że wśród wydarzeń towarzyszących Festiwalowi znalazły się wieczorek dalekowschodni (w jego ramach pokaz slajdów z wypraw do Azji, degustacja specjałów kuchni azjatyckiej, prezentacja artefaktów) oraz spotkanie z profesjonalnym przewodnikiem wycieczek na Daleki Wschód.

Imprezą towarzyszącą będzie także wystawa fotograficzna zdjęć Grzegorza Funke. Pan Grzegorz od ponad 12 lat realizuje autorski projekt fotograficzny „Portret świata”, w ramach którego powstało 18 wystaw prezentowanych ponad 50 razy w muzeach i galeriach na terenie Polski i Białorusi. Wybrane z portfolio można zobaczyć na stronie www.portretswiata.pl

Serdecznie zapraszamy do Koszalina!

* Fot.